مرکز تخصصی ماساژ و اسپا


ماساژ، دستکاری سیستماتیک بافت نرم با هدف عادی سازی آنها می باشد. ماساژ در واقع ناشی از احساس انسان به لمس شدن است؛ در ابتدایی‌ترین شکل خود می‌توان به در آغوش گرفتن و یا دست دادن با یکدیگر اشاره نمود.

در بیانی دیگر، ماساژ کامل‌ترین شکل ارتباط حسی از طریق لمس کردن است. این کار معمولا به شکلی حرفه ای توسط ماساژور ها انجام می‌ گردد. آنها از انواع روش‌های فیزیکی استفاده می‌کنند، از جمله فشار ثابت یا حرکتی. درمانگران عمدتا از دستان خود استفاده می‌کنند، اما ممکن است ساعد، آرنج یا پای خود را نیز وارد کار نمایند

لمس کردن جزء اصلی ماساژ بوده که در دل خود علم و هنر را به نهایت ترکیب می نماید. در ماساژ تمام نواحی بدن فرد توسط ماساژور مشت و مال داده می‌شود. جلسات معمولا حداقل ۵۰ دقیقه طول می‌کشد که اجازه می‌دهد زمان کافی برای کار بر روی تمام قسمت‌های اصلی بدن مانند کمر، شانه، پاها، شکم، دست و گردن وجود داشته باشد. هدف اصلی ماساژ، کمک به بهبود بدن جهت افزایش سلامتی و آرامش می باشد. این به معنای متعادل سازی نیازهای روانی، عاطفی و فیزیکی افراد است. اغلب انواع تکنیک ها و سبک های ماساژ بر اساس مهارت درمانگر، دامنه تمرین و هدف اصلی جلسه ماساژ تعیین می گردد.

تنوع در انتخاب ماساژ


خدمات ماساژ و اسپا
آسمان

خدمات ماساژ یوگا مدیتیشن و خدمات طب سوزنی و سنتی در مرکز تخصصی ماساژ آسمان انجام میگیرد, کلیه ماساژها تنها با قوای دو دست بدون استفاده از ابزارها و دستگاهها انجام میشود.ما معتقدیم در انجام یک ماساژ موفق،تنها حرکت انرژی،انتقال انرژی و هنر برقراری ارتباط دستها با بدن شما ،یک ماساژ را دل انگیز لذت بخش و تاثیر گزار میکند.


ماساژ پا

ماساژ پا

با دریافت ماساژ پا به سوخت‌ و ساز بدن خود کمک کرده و به نتایج بسیار مثبتی در این زمینه برسند. همیشه کسانی که با افزایش سلولیت رو به رو هستند، از کاهش متابولیسم بدن خود شکایت دارند شاید تصور آن غیر قابل باور باشد، اما می‌توانید با ماساژ کف پا این افزایش متابولیسم را برای خود به ارمغان بیاورید .

ماساژ صورت

ماساژ صورت

رفع چروک‌های سطحی و عمیق پوست، رفع خستگی‌های ناشی از خشکی یا استفاده مداوم از لوازم آرایشی، رفع افتادگی پوست و تحریک و افزایش جریان خون در سطح پوست از فواید عمده ماساژ پوست صورت هستند. ماساژ صورت عمدتا برای جوان سازی و مبارزه با روند پیری پوست صورت انجام می‌گیرد.

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ یک روش موثر برای رفع استرس است. ماساژ و استفاده از سنگ داغ می‌تواند آرامش عضلات و مفاصل را در بدن تقویت کند و درد و اسپاسم را به میزان فراوانی کاهش دهد. چندین تحقیق نشان داده است که ماساژ استرس و اضطراب را کاهش می‌دهد .

ماساژ روغن گیاهی

ماساژ با روغن

به طور کلی برای ماساژ دادن، سبک‌های زیاد و متنوعی وجود دارد که تعدادی از آن‌ها برای کارایی بهتر به یک یا ترکیبی از چند روغن ماساژ مناسب نیازمند هستند. استفاده از روغن در درجه اول باعث روان شدن پوست فرد می‌شود و به علاوه تاثیرات مفیدی برای پوست نیز دارد .

طب سوزنی

طب سوزنی

طب سوزنی یک روش درمانی سنتی چینی است که قدمت آن به هزاران سال پیش بر می گردد. در این روش سوزن های جامد و باریکی در نقاط خاصی از بدن وارد می شود تا موجب بهبود سلامتی فرد و درمان بیماری شود. این روش، به تنهایی و یا همراه با سایر روش های درمانی معمول، تقریبا برای درمان همه ی انواع بیماری ها کاربرد دارد.

اسپا

اسپا

استفاده از خواص طبی و درمانی اسپا با قرار دادن ماسك‌های گياهی بر روی پوست و قرار گرفتن در فضايي معطر همراه با موسيقي گوش ‌نواز و درگير شدن حواس پنجگانه تا رسيدن به آرامش و رفع خستگي است. اسپا یا درمان و سلامت از طریق آب می‌تواند ما را کمی از دغدغه‌ها دور کند.