بزرگترین تامین کننده و واردکننده محصولات صنعتی در ایران


محوریت کار مجموعه ی ما بر روی تهیه و توزیع ماشین آلات و موتور آلات صنعتی کشاورزی و سایر ابزارآلات فنی قرار گرفته است.

زمینه های فعالیت گروه آریا عبارت است از واردات و تامین انواع پمپ، گیربکس، الکتروموتور، ژنراتور، هیدرولیک، پنوماتيک، برق صنعتی، اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات ساختمانی، ماشین آلات کشاورزی، ابزار دقیق، پایپینگ، کمپرسور، تجهیزات گلخانه و مواد شیمیایی، تجهیزات شبکه و امنیتی و نظارتی و همچنین تجهیزات پزشکی، تجهیزات اعلام و اطفا حریق.

شرکت آریا ، قریب به دو دهه گذشته، در قالب سهامی خاص و با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات صنعتی آغاز نمود.در ادامه به لحاظ دارا بودن دانش فنی و اخذ تجارب متعدد و علاقه مندی سرمایه گذاران، به زمره مشاوران، طراحان و تامین کنندگان برترین برندهای تجهیزات صنعتی پیوست

تراکتور و آرمتراکتور و آرم محو شده

محصولات جدید شرکت آریا

نقشه ایران برای خریدنقشه ایران برای خرید تیره

این گروه با تکیه بر توانایی کارشناسان متعهد، متخصص و با تجربه در قالب 20 بخش تخصصی و مجزا


در زمینه مشاوره، طراحی و تامین، ارائه خدمات می نماید، همچنین این گروه با دارا بودن کارخانه ای تولیدی به وسعت 3500 متر واقع در جاده مخصوص تهران-کرج، در زمینه های اسمبلینگ قطعات نیمه كامل (SKD) مونتاژ قطعات كاملا منفصل (CKD) و ساخت تجهیزات صنعتی گام نهاده است تا بتواند قدم مثبتی را در مسیر توسعه و رسیدن به خود کفائی بردارد.


تحویل به موقع محصول

مشتریان عزیز با اعتماد به شرکت آریا محصول خود را سر موعد تحویل میگیرند.

مستحکم و برای هر آب و هوا

تمام محصولات مقاوم و برای تمام اقلیم ایران مناسب می باشد و هیچگونه مشکلی نخواهند داشت.


کیفیت بالا عملکرد طولانی

تمامی محصولات به دلیل استفاده از مواد اولیه عالی دارای کیفیت بالایی هستند

پاسخگویی و پشتیبانی

پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان با بهترین ومجرب ترین کارشناسان

parallax background

امروزه کشاورزی از مرحله کاشت تا برداشت نیازمند استفاده از ادوات و ماشین آلات مختلف مانند: گاوآهن، تریلر، انواع خاکورز ثانویه و همچنین تجهیزاتی مانند سم پاش و کودپاش می باشد.


1ماشین آلات کشاورزی

در دنیای مدرن امروزی، تکنولوژی در همه عرصه ها از جمله کشاورزی و باغداری وارد شده و منجر به پیشرفت های بسیاری در این صنعت گردیده است که خود باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود.

2تجهیزات باغبانی

امروزه تجهیزات باغبانی که با نام لوازم باغبانی نیز شناخته می شوند، یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در کیفیت محصول نهایی در مزارع می باشند، زیرا با توجه به نوع فعالیت و ارگونومی بدن انسان جهت سرعت بخشیدن در روند انجام و مدیریت امور باغبانی ساخته می شوند.

3تجهیزات گلخانه ای

امروزه گلخانه ها امکان کشت انواع محصولات در فصول مختلف و در مناطق غیر بومی را فراهم نموده اند که لازمه آن استفاده از امکانات مختلف همچون تجهیزات باغبانی و کشت هیدروپونیک است تا بتوان شرایط مطلوب رشد گیاه از جمله رطوبت، خاک، هوا و غیره را با توجه به نوع گیاه و اقلیم اصلی آن فراهم نمود.

4 تجهیزات آبیاری تحت فشار

یکی از این بخش‌ها که تغییر چشمگیری را شاهد بوده و هست، بخش آبیاری زمین‌های کشاورزی می‌باشد. روش‌های بسیار زیادی تاکنون در این زمینه اختراع شده است که به جرات می‌توان گفت یکی از بهترین آن‌ها، آبیاری تحت فشار می‌باشد.